Jak było w „Banialuce”?

Była wspaniała zabawa z Koziołkiem Matołkiem, barwne przedstawienie pełne muzyki, piosenek i dynamicznego ruchu scenicznego. Dzieci żywiołowo reagowały śmiechem, oklaskami, a także wtórem śpiewu piosenek i tańcem na widowni. Nawet maluszki były zainteresowane i komentowały przebieg wydarzeń na scenie.

Pomysłowa dekoracja, z użyciem tych samych elementów, zmieniających swoje położenie w różnych scenach oraz atrakcyjna choreografia, spodobały się dzieciom i dorosłym.

Zaraz po przedstawieniu nasza grupa uczestniczyła w warsztatach ekologiczno-teatralnych. Przy zastosowaniu prostych materiałów (papieru, kolorowych tkanin), animatorka przeprowadzała dzieci przez świat żywiołów ziemskich .

Dzieci zażyły sporo ruchu na scenie, uczestnicząc w spotkaniu z powietrzem, wiatrem, wodą, ogniem – wybuchem wulkanu, śniegiem, lawiną.

Niesprzyjająca aura pogodowa (padający intensywnie deszcz), wymusiła niestety skrócenie spaceru po bielskiej starówce i rezygnację ze zwiedzania ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju – do nich niewątpliwie zajrzymy na wiosnę.

Zdjęcia

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *