Piknik z kajakami

24.05.14, Paprocany

PIKNIK Z KAJAKIEM I NIE TYLKO!- Impreza integracyjna Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Bliżej Nas”

Jak niewiele trzeba, aby spełniać marzenia!

Piękna, słoneczna pogoda, grupa wspaniałych dzieci i ich aktywnych rodziców, kilkoro zaangażowanych pomysłodawców i organizatorów i „Piknik z kajakiem” stał się faktem. Mieliśmy ogromną radość z przebywania razem, dzieci ze spotkania z rówieśnikami, ze wspólnie spędzonego aktywnie czasu. Plaża nad jeziorem w Paprocanach była w tym dniu naszą wspaniałą bazą. Dzieci mogły popływać na kajakach, rowerkach wodnych , a nawet na prawdziwym, dużym jachcie- Twisterze!

Mieliśmy też chwile wytchnienia w cieniu drzew, przy słodkim poczęstunku. Na koniec każde dziecko z pomocą rodziców wykonało z kolorowego papieru swój własny stateczek. Zrobiliśmy wodowanie naszej kolorowej floty na jeziorze. Opaleni słońcem, wysmagani lekkim wietrzykiem, pełni nowych wrażeń i emocji, z uśmiechami na twarzach powiedzieliśmy sobie „Do Zobaczenia”

Stowarzyszenie „Bliżej Nas” składa serdeczne podziękowania MOSIR – owi w Tychach , za udostępnienie kajaków, rowerków wodnych i obsługę ratowniczą imprezy.

Szczególne podziękowania należą się Panu Piotrowi Czechowskiemu z Centrum Sportów Wodnych H2O za udostępnienie swojego jachtu, a Pani Dominice za profesjonalną kapitańską obsługę naszych młodych żeglarzy. Była to dla nas wszystkich wspaniała przygoda, a dla wielu po raz pierwszy możliwość popływania na pięknym, dużym jachcie.

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za przybycie i mówimy, żeglarskie „A hoj!”

Koordynator imprezy,

Jolanta Balon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *