„Nasze koszulki – nasze znaki” – warsztaty artystyczne oraz z wizytą u dinozaurów

Stowarzyszenie „Bliżej Nas” zaprasza na warsztaty integracyjno – artystyczne dla dzieci i opiekunów pt. „Nasze koszulki – nasze znaki”. Kolejny raz odwiedzimy uniwersytecką pracownię plastyczną w Cieszynie. Będą to warsztaty rodzinnego malowania własnych koszulek, które ozdobimy fantazyjnym napisem lub skomponowanym z gotowych elementów obrazkiem. Wykonana na koszulce dekoracja będzie trwała i odporna na wielokrotne użycie. Celem warsztatów jest wspólna praca, wzajemna pomoc oraz integracja w działaniu, czego efektem będzie stworzenie „własnego znaku”. Dodatkowym elementem integrującym będzie grupowa praca nad proporcem stowarzyszenia.

Termin i czas trwania imprezy:

Wyjeżdżamy 19 października 2013 roku o godz. 9:15 autokarem z placu przy Basenie Miejskim w Tychach. Przewidywany czas trwania warsztatów to ok. 1,5 godz. + ewentualny spacer po mieście – także ok.1,5 godz. Planowany powrót do Tychów ok. godz. 16:00 – 17:00.

Atrakcje towarzyszące:

W drodze do Cieszyna zatrzymamy się na ok. 1 h w Parku Dinozaurów w Ochabach, gdzie we własnym zakresie będzie można zwiedzić wybrane atrakcje. W tym celu warto zajrzeć na stronę: www.dreampark.pl

Koszt imprezy:

Stowarzyszenie „Bliżej Nas” pokrywa wszystkim uczestnikom imprezy koszty przejazdu, organizacji oraz udziału w warsztatach.

Każdy uczestnik warsztatów (zarówno dziecko jak i opiekun) zabiera ze sobą białą bawełnianą koszulkę(po jednej lub dwie na osobę) oraz dobry humor! Bilety wstępu do Parku Dinozaurów opłacają rodzice.

Koordynator wyjazdu: Jolanta Balon

 .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *