Wyjazd do Białki Tatrzańskiej 2019 – relacja.

W dniach 22-25 luty, jak co roku ekipa „Bliżej Nas” spędziła wspólnie wspaniały czas w Białce Tatrzańskiej. Dla większości z nas nie był to pierwszy taki wyjazd ale było też kilka osób, które pojechały z nami po raz pierwszy. Nasz pobyt w Białce miał na celu podszkolenie, a dla niektórych pierwszy kontakt z narciarstwem. Dzieci na wózkach jeździły na specjalnych nartosankach z wyspecjalizowanymi instruktorami z grupy Active Therapy. Reszta dzieci jeździła z instruktorami z naszego stowarzyszenia. Kursanci byli zachwyceni. W trakcie tego weekendu odwiedziliśmy również termy „Bania” co dało wszystkim możliwość zrelaksowania się po ciężkim, aktywnym dniu.
Uważamy, że był to świetny czas dla nas wszystkich czego potwierdzeniem mogą być pozytywne opinie rodziców i samych dzieci. Już nie możemy się doczekać przyszłego sezonu!

Dziękujemy i pozdrawiamy:
Ekipa „Bliżej Nas”

P.S. Zdjęcia pod linkiem :https://drive.google.com/open?id=1yRlqihqreoj6Hf7c2mcN8oVBmD4xp-1F

A poniżej relacje rodziców.

Wyjazd był bardzo udany. 
Po raz kolejny spotkaliśmy się w doborowym towarzystwie. W listopadzie 2017r. spotkaliśmy się w Ustroniu, na zajęciach rehabilitacyjno-zabawowych prowadzonych w basenie, metodą Hallwick.
Po raz kolejny okazało się, że wózek inwalidzki przestaje być barierą. Osoby niepełnosprawne mogą zejść z wózka. Mogą pływać i mogą jeździć na specjalnych narto-sankach, z asystentem.
Dzieci były oddawane pod opiekę instruktorów Active Therapy. 1,5 godziny na stoku z instruktorem to fantastyczne przeżycie, bo dzieci doświadczają jazdy na nartach. Ale też czas spędzony sam na sam z instruktorem był bardzo cenny. Mimo niejednokrotnie problemów z komunikacją, nasze dzieci chcą rozmawiać i być traktowane jak zdrowe. Tego też doświadczyły. Każde dziecko, po zakończeniu zajęć, otrzymało medal. Gratuluję Ekipie Active Therapy! Szczególne podziękowania kieruję do Maćka, z którym jeździła moja Patrycja.
Doceniam pomysł na wyjazd. Jeździły dzieci ze stowarzyszenia, ale także rodzeństwo mogło skorzystać z pomocy w nauce jazdy.
Dziękuję za zmotywowanie mnie i umożliwienie przyjazdu. Dziękuję Pani Jolu.
Było super! Dzięki Wam dzieci są szczęśliwsze. 

Dziękuję i pozdrawiam
Eliza Stanisławska