Wyjazd do Białki Tatrzańskiej.

W dniach 25-28.03 2022 odbył się coroczny wyjazd narciarski organizowany przez stowarzyszenie „Bliżej Nas”. Podczas obozu jego uczestnicy brali udział w zajęciach na stoku prowadzonych przez naszych instruktorów – wolontariuszy. Zajęcia odbywały się grupowo i indywidualnie, na trasach o różnych stopniach trudności w zależności od zaawansowania narciarzy. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich jeździły na specjalistycznym sprzęcie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z ekipy „Active Therapy”. Po solidnej dawce białego szaleństwa wszyscy udawali się na zasłużony obiad w hotelowej stołówce. Później po chwilowym odpoczynku spotykaliśmy się w świetlicy i wspólnie spędzaliśmy czas na zabawie, grach planszowych i rozmowach. Kolejne dni upłynęły na intensywnym szkoleniu narciarskim, którego efektem była wycieczka po stokach narciarskich Białki na drugi koniec ośrodka. Wszyscy początkujący nauczyli się jeździć na nartach, również rodzice, którzy chcieli doskonalić swoje umiejętności osiągnęli sukces. Pogoda dopisała a dodatkową atrakcją w tym roku był dostęp do basenu w hotelu obok. Naszą bazą hotelową była jak co roku „Willa Skalka”.

Wszystkim narciarzom gratulujemy sukcesów, instruktorom dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm a gospodarzom za wspaniale jak zwykle przyjęcie.

Korzystając z okazji informujemy, że nasz przyjaciel, wieloletni uczestnik naszych obozów narciarskich – Igor Kuczera – zajął pierwsze miejsce w slalomie gigancie w olimpiadach specjalnych w swojej kategorii. Serdeczne gratulacje!!!! Jesteś przykładem dla innych.

Zdjęcia pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/124-_byFbwCavVSdAi-3la4fRmWJXOkwK?usp=sharing